Avondcompetie stopt tot 17 januari 2022

Corona maatregelen

Door de nieuw afgekondigde maatregelen vanuit de overheid moet de horeca om 20.00 uur de deuren sluiten. Dit betekent dat in ons district er bij minimaal 7 accommodaties niet gebiljart kan worden. Het gaat hierbij om ca. 50 wedstrijden. Onze kalender heeft geen ruimte om deze wedstrijden in te halen.

Het districtsbestuur heeft daarom besloten:

De avondcompetitie van af heden stil te leggen tot 17 januari (aanvang 2e helft competitie)

De niet gespeelde wedstrijden te laten vervallen.

De dag-competitie normaal te laten doorgaan.

De voorwedstrijden PK bandstoten diverse klassen in december en januari gewoon door te laten gaan, dit geldt ook voor de voorwedstrijden libre, die deze week worden verspeeld alsmede voor alle finales, welke in de komende tijd op het programma staan.

Rob Slim, secretaris KNBB

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑