Kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV wint halve finale landelijke kader competitie

Zaterdag 3 juni heeft het Barneveldse biljart kaderteam B.I.O.S./Baruch ICT BV de halve finale in poule 2 van de landelijke kadercompetitie gespeeld tegen de teams Targa Team uit Castricum en biljartvereniging Tegelen uit Tegelen. De halve finale werd gespeeld in de biljartlocatie van B.I.O.S. aan de Schoutenstraat 88.

B.I.O.S./Baruch ICT BV is als winnaar uit de bus gekomen en het team zal het op zaterdag 17 juni aanstaande in de finale moeten opnemen tegen de winnaars van de overige 4 poules. Deze finale zal worden gespeeld in Biljartcentrum Castricum.

Team B.I.O.S./Baruch ICT BV bestaat uit de volgende spelers:

Erik van der Linde (Kader, Neo)
Gert van Beek (Kader, Neo)
Eep Veer (Kader, 57/2)
Harry Smink (Kader 38/2)

Erik van der Linden

Erik van der Linden in aktie

Gert van Beek

Gert van Beek in aktie

Reacties zijn gesloten.

Ondersteund door WordPress | Thema: Baskerville 2 door Anders Noren.

Omhoog ↑